MENU

Jabatan Kewangan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Latifah Binti Muhamad Penolong Akauntan 06-7654379 latifah@mpsns.gov.my
Nurul Haryanti Bt Abdullah Penolong Akauntan 06-7654377 yantie@mpsns.gov.my
Nur Zaidah binti Zaharuddin Pembantu Tadbir Kewangan 06-7654415 nurzaidah@mpsns.gov.my
Norliyana Bt Sa-fain Pembantu Tadbir Kewangan 06-7654380 norliyana@mpsns.gov.my
Sharmila Bt. Sharudin Pembantu Tadbir Kewangan 06-7654392 sharmila@mpsns.gov.my
Rohaida Bt. Hj. Ibrahim Pembantu Tadbir Kewangan 06-7654394 rohaida@mpsns.gov.my
Nurul Aqilah Bt Ahmad Kerani Kewangan 06-7654396 aqilah@mpsns.gov.my
Shahidatul Suhana Bt Tajudin Penolong Akauntan 06-7654387 suhana@mpsns.gov.my
Jabatan Kawalan Bangunan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Norriza Bt Mohd Sham Pengarah Jabatan 06-7654900 norriza@mpsns.gov.my
Muhamad Rafiqin bin Mohd Rafiee Louis Pen. Peg. Senibina 06-7654907 rafiqin@mpsns.gov.my
Kemaskini Terakhir: Rabu, 23 Oktober 2019 - 8:02am