MENU

Jabatan Kewangan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Anizahaton Bt. Kamaludin Pengarah 06-7654365 anizahaton@mpsns.gov.my
Tengku Zainul Bazliah Bt Tengku Kamarudin Akauntan 06-7654367 bazliah@mpsns.gov.my
Mazni Bt. Md Zin Akauntan 06-7654369 mazni@mpsns.gov.my
Suzana Bt. Bidin Pen. Akauntan Kanan I 06-7654370 suzana@mpsns.gov.my
Zarina Bt. Yazid Pen. Pegawai Tadbir I 06-7654371 zarina@mpsns.gov.my
Shamrizan B. Zakaria Pen. Akauntan Kanan II 06-7654373 shamrizan@mpsns.gov.my
Siti Mardiana Bt. Alwi @ Mansor Pen. Pegawai Tadbir II 06-7654372 mardiana@mpsns.gov.my
Yusanizan Bt Yusuff Pen. Akauntan IV 06-7654378 yusanizan@mpsns.gov.my
Mazlina binti Mohamad Pembantu Akauntan 06-7654376 mazlina@mpsns.gov.my
Hani Juliezan Bt Hasmi Penolong Akauntan 06 -7654375 hani@mpsns.gov.my
Kemaskini Terakhir: Selasa, 12 November 2019 - 12:32pm