MENU

Jabatan Kewangan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Anizahaton Bt. Kamaludin Pengarah 06-7667524 anizahaton@mpsns.gov.my
Tengku Zainul Bazliah Bt Tengku Kamarudin Akauntan 06-7667525 bazliah@mpsns.gov.my
Mazni Bt. Md Zin Akauntan 7667714 mazni@mpsns.gov.my
Suzana Bt. Bidin Pen. Akauntan Kanan I 06-7667526 suzana@mpsns.gov.my
Zarina Bt. Yazid Pen. Pegawai Tadbir I 06-7667527 zarina@mpsns.gov.my
Shamrizan B. Zakaria Pen. Akauntan Kanan II 06-7667528 shamrizan@mpsns.gov.my
Siti Mardiana Bt. Alwi @ Mansor Pen. Pegawai Tadbir II 06-7667530 mardiana@mpsns.gov.my
Yusanizan Bt Yusuff Pen. Akauntan IV 06-7667614 yusanizan@mpsns.gov.my
Mazlina binti Mohamad Pembantu Akauntan 06-7667529 mazlina@mpsns.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Roslily Bt Mohd Kamil Pen. Akauntan 06-7667713 roslily@mpsns.gov.my
Kemaskini Terakhir: Isnin, 18 Disember 2017 - 12:47am