MENU

Finance Department
Photo Name Designation Tel Fax Email
Latifah Binti Muhamad Penolong Akauntan 06-7654379 latifah@mpsns.gov.my
Nurul Haryanti Bt Abdullah Penolong Akauntan 06-7654377 yantie@mpsns.gov.my
Nur Zaidah binti Zaharuddin Pembantu Tadbir Kewangan 06-7654415 nurzaidah@mpsns.gov.my
Norliyana Bt Sa-fain Pembantu Tadbir Kewangan 06-7654380 norliyana@mpsns.gov.my
Sharmila Bt. Sharudin Pembantu Tadbir Kewangan Kanan 06-7654392 sharmila@mpsns.gov.my
Rohaida Bt. Hj. Ibrahim Pembantu Tadbir Kewangan 06-7654394 rohaida@mpsns.gov.my
Nurul Aqilah Bt Ahmad Kerani Kewangan 06-7654396 aqilah@mpsns.gov.my
Shahidatul Suhana Bt Tajudin Penolong Akauntan 06-7654387 suhana@mpsns.gov.my
Building Controller Department
Photo Name Designation Tel Fax Email
Pn. Norriza Bt Mohd Sham Pengarah Jabatan 06-7654900 norriza@mpsns.gov.my
En Mohd Rafiqin bin Mohd Rafiee Louis Pen. Peg. Senibina 06-7654907 rafiqin@mpsns.gov.my
Last Updated: Thursday, 12 December 2019 - 4:31pm